My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionJames Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks] EmptyJames Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks]

more_horiz
IC informācija
Pilns vārds -  James Brook
Dzimums -  Vīrietis
Dzimšanas datums - 03.01.97
Dzimšanas vieta - Los Santos slimnīca.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? -  JĀ
Deklarētā dzīvesvieta - Los Santos Pizza moteļi 5-8
Kontaktinformācija - 527758
Attiecīgā pieredze Pieredze ir pietiekoši bagāta.
Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Glābšanas Dienestā? (Minimums 50 vārdi) - Nu esmu strādīgs, patīk palīdzēt Cilvēkiem, labprāt uzklausu tos, kā arī aprunājos ar tiem. Ļoti vēlos palīdzēt cietušajām personām.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 50 vārdi) - Esmu viegli nokaitināms, bet citreiz mani var nokaitināt tā ka es pasaku visu ko domāju pa personu, Esmu agresīvs, ja manas mantas, lietas aiztiek tad varu izdarīt pāri personai.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Jā auto vadītāja apliecību.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Nē
Iepriekšējā darba pieredze - pieredze ir, tikai citā pilsētā.
OOC informācija
Vārds - Arvis
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Daļēji.
In-Game UCP vārds - Bmwmafija, ic vārds James Brook
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām MGT serverī? - Jā, tgt stradaju LSAK.

descriptionJames Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks] EmptyRe: James Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks]

more_horiz
tā jau ok, bet vaig vairāk rakstīt kur 50 vārdus vairāk vaig

descriptionJames Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks] EmptyRe: James Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks]

more_horiz
IC informācija
Pilns vārds - James Brook
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - 03.01.97
Dzimšanas vieta - Los Santos slimnīca.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - JĀ
Deklarētā dzīvesvieta - Los Santos Pizza moteļi 5-8
Kontaktinformācija - 527758
Attiecīgā pieredze Pieredze ir pietiekoši bagāta.
Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Glābšanas Dienestā? (Minimums 50 vārdi) - Nu esmu strādīgs, patīk palīdzēt Cilvēkiem, labprāt uzklausu tos, kā arī aprunājos ar tiem. Ļoti vēlos palīdzēt cietušajām personām. Ļoti bieži esu pilsētā, visulaiku aplūkoju pilsētu, kā arī uzinu daudz jaunas informācijas.Esmu ļoti draudzīgs, izpalīdzīgs, kā arī atsaucīgs.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 50 vārdi) - Esmu viegli nokaitināms, bet citreiz mani var nokaitināt tā ka es pasaku visu ko domāju pa personu, Esmu agresīvs, ja manas mantas, lietas aiztiek tad varu izdarīt pāri personai. Bieži ka esu savās darīšanās iesaku netraucēt mani, jo beigas būs trakas.NEpiekāpjos citiem, kuri nezin kas notiek, citreiz iznāk uzrīkot konfliktu.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Jā auto vadītāja apliecību.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Nē
Iepriekšējā darba pieredze - pieredze ir, tikai citā pilsētā.
OOC informācija
Vārds - Arvis
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Daļēji.
In-Game UCP vārds - Bmwmafija, ic vārds James Brook
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām MGT serverī? - Jā, tgt stradaju LSAK.





[ pārtaisiju nedaudz, kā arī papildināju topiku]

descriptionJames Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks] EmptyRe: James Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks]

more_horiz
Piedod bet tavs pieteikums ir noraidīts ieteiktu vēl paspēlēt ieķš servera un tad rakstīt uz kādu no f3 par vadītāju

descriptionJames Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks] EmptyRe: James Brook LSGD Cb [ amats- Priekšnieks]

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply