My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionPieteikums uz LSPD EmptyPieteikums uz LSPD

more_horiz
[LSPD] Pieteikuma paraugs. 111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100
''Lai kalpotu un aizsargātu''
IC informācija
Pilns vārds - Tom Wilson
Dzimums - vīrietis
Dzimšanas datums - 12.03.1981.
Dzimšanas vieta -Las Venturas
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā
Deklarētā dzīvesvieta -Los Santos, Washington street #3
Kontaktinformācija -552766
Attiecīgā pieredze- Iepriekš biju apsardzes firmas vadītājs.
Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 50 vārdi) -Esmu kārtīgs, nav kaitīgu ieradumu, tikai dažreiz mēdzu svētikos iedzert. Esmu ļoti sportisks, bieži apmeklēju soporta zāli. Ja ir kādas nesaskaņas vienmēr meiginu meklēt risinājumu. Patīk sastrādāties komandās. Esmu draudzīgs, un labrāt izpalīdzēšu ja būs tas nepieciešams. Domāju ka saviem gadiem esmu gudrus un ir diezgan liela pieredze, jo nu kā nekā man jau ir 40 gadi.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 50 vārdi) - Nepatīk ilgi darbi pie datora, piemēram sēdēt offisā un rakstīt kaut ko vai strādāt ar datoru. Dažreiz varu par kaut ko būt dusmīgs, bet tas ir reti ja izved mani no pacietības. Visbiežāk es meiģinu meklēt risinājumu un uz nevienu baigi nedusmojos. Mēdzu no rītiem aizgulēties, bet ļoti centīšos nekavēt darbu.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - B kategorijas license
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - vidējā un augstākā izglītība.
Iepriekšējā darba pieredze -Iepriekš strādāju par apsardzes firmas vadītāju un vēl gaterī.
OOC informācija
Vārds -Daniels
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā
In-Game UCP vārds - danisLV
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām MGT serverī? -jā

descriptionPieteikums uz LSPD EmptyRe: Pieteikums uz LSPD

more_horiz
Cienījamais kandiāt Tom Wilson vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

Jūs tiekat pieņēmts uz nakamo kartu intervīju ar jums sazināšos pa jūsu noradīto telefona numuru

ar cieņu Policijas Priekšnieks
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply