My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionLos Santos Policijas Departamenta cv EmptyLos Santos Policijas Departamenta cv

more_horiz
IC informācija
Pilns vārds - Miks Lebron
Dzimums - vīrietis
Dzimšanas datums - 1998
Dzimšanas vieta - LS
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā
Deklarētā dzīvesvieta - (( ko tas nozīmē? ))
Kontaktinformācija - Nr- 845164
Attiecīgā pieredze- Esmu strādājis pa seržantu ārpus LS
Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 50 vārdi) -Es ļoti labi protu sadarboties komandās un protu ātri braukt un paturu stiprus triecienus, jo esmu uzvarējis derbiju un protu samest auto slīpi plakaniski ja vaig kādu ķert man patīk daudz runāt nezinu īsti vai tā ir laba, bet pieskaitīšu to tapēc domāju, ka varētu uzņemties šo lielo atbildību aizsargāt savu mīļo LS
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 50 vārdi) - Manas vājās īpašības ir ja mani nokaitina , aizskar es ļoti sadusmojos, bet domāju, ka tas ir paciešams es bieži vien arī daudz runāju man patīk atklāt kā es jūtos un vienmēr atdzīstos kas nav un kas man nepatīk. Es nemāku labi viens darboties man patīk komandā, bet varu arī viens es ceru, ka jums šīs sliktās īpašības neliekas pārāk sliktas.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? -  Esmu ieguvis auto vadītāj tiesības
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - laikam nē
Iepriekšējā darba pieredze - ārpus Ls strādāju policijā kā seržants
OOC informācija
Vārds -Miks
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - jā
In-Game UCP vārds - mikins
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām MGT serverī? - nē esmu citos

descriptionLos Santos Policijas Departamenta cv EmptyRe: Los Santos Policijas Departamenta cv

more_horiz
Cienījamais kandiāt Miks Lebron vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

Jūs tiekat pieņēmts uz nakamo kartu intervīju ar jums sazināšos pa jūsu noradīto telefona numuru

ar cieņu Policijas Priekšnieks
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply