My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

description[ieprasijums uz konfiscetju Empty[ieprasijums uz konfiscetju

more_horiz
Pilns vārds -Ivans Ivanows
Dzimums -Vīrietis
Dzimšanas datums -21.02.1980
Dzimšanas vieta -Los Santos.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? -Ja.
Deklarētā dzīvesvieta -pagaidam nav
Kontaktinformācija -834780
Attiecīgā pieredzePieredze ir Gadiem krāta strādājot San Fiero kovisevravs par konfiscetaju amatā.

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Auto Konfiscētuvē? (Minimums 50 vārdi) Mani Sauc Tom Grand Esmu strādājis San Fiero sācis kā parasts Konfiscētājs un ar laiku pierādot sevi esmu kāpis pa karjeras kāpnēm līdz tiku par Vietnieka Aizvetotāju.Pienācis Laiks kad Priekšnieks aizgājis uz pensiju un esmu ticis iecelts Priekšnieka Amatā.Esmu Lojāls padevīgs Darbinieks ar lielu stāžu nelietoju Alkoholiskos dzērienus.Esmu Vīrietis pašos plaukuma gados spēcīgs kā vērsos.-
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 50 vārdi) -Vienīgais vājais posms ir ka lietoju tabakas izstrādājumus tas ir pīpēju.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? -Autovadītāja un drīz būsa arī Motociklu tiesības.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? -
Iepriekšējā darba pieredze -Pieredze iekrāta San Fiero Konfiscētavā!!!

OOC informācija

Vārds edgars
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) -jā ir.
In-Game UCP vārds -mafia95
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām MGT serverī? -Esmu strādājis par lsgd un par konfiscetaju

description[ieprasijums uz konfiscetju EmptyRe: [ieprasijums uz konfiscetju

more_horiz
Laba diena/vakars/rīts.
Mani sauc Alex Rose esmu LSAK priekšnieks/vadītājs.
Ar prieku paziņoju jums ka es jūs aicinu uz pārrunām, mans telefona nr: 834549
Ar cieņu
A.Rose
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply