My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionCiMBo (GameMaster) EmptyCiMBo (GameMaster)

more_horiz
1.Vecums -17
2.Pastāsti pāris vārdos par sevi - Esmu vienkārš saprotoš, patik palidzēt humors ir mana stirprā puse.
3.Kāda ir tava pieredze šajā amatā? - pac atrodos uz latviešu MTA lomuspēles platformas 5 gadus, nu pieredze šaja visa ir 2 ar pusi gadu, nevaru neko sliktu teikt nesaukšu komunus kuros esmu piedalijies.
4.Kādēļ vēlies šo amatu? - Redzu kad ir iespēja šaja ammata iekļut, tapēc dodu savu gandarijumu, nerunāju tukšus vardus, spēles parziņa status teiksim tā ir patikams, patikami palidzēt jauniešiem kas tiko iestajušies šaja visa Lomuspēle, Termini,roleplay, tas viss ir manos spēkos, caru uz sadarbibu.
5.Links uz sasveicināšanās topiku [Obligāti]-https://www.mgt-rp.com/t45-smoke-that-jaba-daba-cimbo#86
6.Vai serverī ir nospēlētas 20 stundas -Nesmu bet noteikti, to izdarišu.
7.Motivācijas vēstule -Šobrīd esmu parasts spēlētājs kā visi citi, un vēlos iegūt gandarījumu un pilnveidoties , esmu secinājis, ka spētu efektīvāk palīdzēt citiem cilvēkiem, tieši ar savām RP zināšanām. Līdzšinējās darbības veltīju terminu apgūšanai un centos sīki un smalki izprast tos.Esmu radošs un augstu atbildības sajūtu, taču praktiskajā darbībā paļaujos uz saviem instinktiem.Savas RP zināšanas apguvu patstāvīgi. Terminus pārzinu teicami,kas ļauj strādāt arī ar citiem spēlētājiem.Esmu komunikabls un ļoti atsaucīgs , kā arī pozitīva persona.Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām un esmu gatavs apgūt visas nepieciešamās iemaņas.

descriptionCiMBo (GameMaster) EmptyRe: CiMBo (GameMaster)

more_horiz
Noraidīts
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply