My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionArthur Sykes CV uz lsak EmptyArthur Sykes CV uz lsak

more_horiz
Los Santos Auto Konfiscētuve


IC informācija

Pilns vārds - Arthur Sykes
Dzimums - vīrietis
Dzimšanas datums - 13.03.1995
Dzimšanas vieta - Red Country
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? -Jā
Deklarētā dzīvesvieta - el corona 3-8
Kontaktinformācija -547542

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Auto Konfiscētuvē? (Minimums 50 vārdi) - Mana viss stiprākā īpašība ir tāda ka
es ja daru tad daru to labi tā lai visi ir apmierināti un tam līdzīgi. vēl viena stiprā īpašība ir tāda ka es daudz strādāju un kad daru kaut ko ilgi to daru, nav tā ka paiet 5 min un jau apnīk
daru to pabeidzu lidz galam.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 50 vārdi) - Nu vājākā īpašība ir tāda neesmu baigi komnikāls kad strādāju, jo neesmu pieradis strādājot runāties un tam līdzīgi
ir tada lieta ka esmu pašdarbnieks arī varu izdarīt kaut ko neprasot citiem bet tas reti kad notiek. Esmu viegli nokaitināms arī.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Autovadītāja tiesības
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - neesmu ieguvis vēl nekādus
Iepriekšējā darba pieredze - Esmu strādājis vairākos darbos kā preču piegādātājs, kalnracis, mežstrādnieks, tālbraucēs un viss

OOC informācija

Vārds - Artūrs
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - pašlaik nav, bet cerēšu ka uz ziemassvētkiem dabūšu
In-Game UCP vārds - arturix
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām MGT serverī? - Neesmu vel jo tikko sāku spēlēt šo serveri bet citā serverī esmu
strādājis LSAK un tiku lidz konfiscētāju nodaļas vadītājam

Pēdējo reizi labojis arturix Sestdiena Decembris 11, 2021 8:34 pm; labots 1 reizi (Reason for editing : Dazas kļūdiņas)

descriptionArthur Sykes CV uz lsak EmptyRe: Arthur Sykes CV uz lsak

more_horiz
Laba diena/rīts/vakars
Es LSAK vadītājs/priekšnieks
Alex Rose , aicinu jūs uz pārrunām.
Mans telefona nr: 834549
Ar cieņu
A.Rose
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply