My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionPieteikums uz GameMaster. EmptyPieteikums uz GameMaster.

more_horiz
1.Vecums - 16

2.Pastāsti pāris vārdos par sevi - Kā jau minēju sasveicināšanas topikā, esmu 16 gadus vecs jaunietis kam pēdējā laikā ir iepaticies MTA, tas pārsvarā ir viss ko lielākoties spēlēju, esmu pozitīvs cilvēks, patīk palīdzēt citiem un esmu apņēmības pilns.

3.Kāda ir tava pieredze šajā amatā? - Pieredze nav bijusi nekāda, jo nēesmu tiecies uz Administrācijas amatu, tādēļ varbūt daudz ko nezināšu, bet esmu gatavs uzņemties atbildību un zinu kas mani sagaidīs iestājoties šajā amatā. Esmu spējīgs apmācīt jaunos spēlētājus Roleplay ziņā.

4.Kādēļ vēlies šo amatu? - Manuprāt visi kādreiz dzīvē grib pamēģināt ko jaunu, tādēļ lūk šeit es esmu, vēlos gūt jaunu pieredzi apmācot jaunos spēlētājus, kā arī sodot spēlētājus kuri neievēro paradzētos noteikumus. Serverī uzturos diezgan bieži vai tā teikt katru dienu, esmu gatavs pieņemt reportus un palīdzēt spēlētājiem kā vien varēšu. Vēlos piebilst ka ir daudz komandas ko protams nezināšu, bet cerams kad iemācīšos. Esmu gatavs veltīt savu laiku šim amatam.

5.Links uz sasveicināšanās topiku [Obligāti]- https://www.mgt-rp.com/t52-cau-no-tomijs

6.Vai serverī ir nospēlētas 20 stundas - Vladimir Bekic [48h]

7.Motivācijas vēstule - Kā jau iepriekš teicu apzinos un esmu gatavs pieņemt reportus un palīdzēt spēlētājiem, vēlos attīstīt jaunas prasmes pildot pienākumus kā GM, esmu aktīvs un būšu aktīvs, RP zināšanas ir pietiekamas lai pilnvērtīgi varētu apmācīt spēlētājus, servera attīstības laikā centīšos darīt ko spēju un pierādīt sevi.

descriptionPieteikums uz GameMaster. EmptyRe: Pieteikums uz GameMaster.

more_horiz
Bekicu PAR GM, labs čoms, ļoti daudz un labi palīdz citiem spēlētājiem, piemēram, palīdz uzsākt darbu mežstrādniekos, pastāstīt kā darbojas VC un izvadā spēlētājus tur kur tiem nepieciešams. Nekad neatstās novārtā un vienmer ir gatavs palīdzēt. +REP
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply