My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionLSPD - Anketa EmptyLSPD - Anketa

more_horiz
[LSPD] Pieteikuma paraugs. 111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100
''Lai kalpotu un aizsargātu''
IC informācija
Pilns vārds - James_Musgrov
Dzimums - Afroamerikānis
Dzimšanas datums - 1991.gada 1.Februaris.
Dzimšanas vieta - Los Santos reģionalā slimnica.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - uz šo jautajumu varu atbildēt kā uz 100%.
Deklarētā dzīvesvieta - Tar Street #2
Kontaktinformācija -864768
Attiecīgā pieredze
Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 50 vārdi) -izmantoju iespēju kļut par Los Santos Policistu es neju strādat deļ naudas bet gan deļ labaku nakotni musu pecnacejiem laj izdodas viss vienmēr darbu visu lidz 100% nepadodos agresivitate nav mana stipra puse tadeļ cienu visus esmu gatavs kālpot valstij To ko Policisti dara ar naudu nevar nopirkt Laj beidzas bēdas un raudašanas mes ticam visam kas ir labs mes neticam sliktajam mes daram visu ko par naudu nevar nopirkt  laj kādu dienu musu berni iekāpj drošāka nakotnē. (Ar cieņu James_Musgrov)
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 50 vārdi) - Es saprotu, uz šis pasaules kas nāk, pirms mums pec mums, mes nēsam no vienas senča, mātes iznakuši, šo jautajumu izprotu kā savas paša domas, šo visu es varu nosaukt vienā seciba, teikšu tā uzvelkos jā nenotiek lietas kā tam butu janotiek, nesaku kad esmu vardardarbibas spējigs uz katra soļa, vienkārši dzivoju saticigi, esmu humora pilns, tas pa lielam ir viss, isi un konkrēti.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Jā.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Jā.
Iepriekšējā darba pieredze -Jā, tapēc pec nelielas pauzites atgriežos Policijas kolektivā(ar tādu domu).
OOC informācija
Vārds -Jānis.
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā.
In-Game UCP vārds - CiMBo
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām MGT serverī? - Very Happy Teikšu kad nē, bet domāju kad pirmā reize ir katram,(ceru uz sadarbibu).

Pēdējo reizi labojis CiMBo Pirmdiena Decembris 13, 2021 6:40 pm; labots 1 reizi

descriptionLSPD - Anketa EmptyRe: LSPD - Anketa

more_horiz
Cienījamais kandiāt James_Musgrov vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

Jūs tiekat pieņēmts uz nakamo kartu intervīju ar jums sazināšos pa jūsu noradīto telefona numuru

ar cieņu Policijas Priekšnieks
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply