My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

description[LSPD] M.Hawkins Empty[LSPD] M.Hawkins

more_horiz
[LSPD] Pieteikuma paraugs. 111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100
''Lai kalpotu un aizsargātu''


Kopēt sākot ar IC informāciju
IC informācija
Pilns vārds - Matthew Hawkins
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - 1997.gada 11.janvāris
Dzimšanas vieta - All Saints Hospital:Los Santos.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā.
Deklarētā dzīvesvieta - San Andreas Blvd:Idlewood.
Kontaktinformācija - 809892
Attiecīgā pieredze - Esmu nostrādājis trīs gadus apsardzes firmā, iekš Las Venturas, LV Security.
Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 50 vārdi) - Par cik esmu izbijis apsargs, pēc vairākām fiziskajām pārbaudēm, pirms iestāšanās, esmu daudz skrējis, testējis savus limitus, esmu diezgan veikls, gatavs jebkādiem šķēršļiem. Arī, priekš mana dienesta iekš Departmenta, spēju piedāvāt savu emocionālo noturību, neesmu cilvēks, kas aizsvilsies uz kādu iedzīvotāju, tikai tādēļ, ka viņš mani provocē, vai citu iemeslu dēļ.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 50 vārdi) - Es uzskatu, ka man tādu vājo īpašību nav, protams, katram gadās nolamāties, bet es uzskatu ka tas brīžiem pieder pie lietas, nepalaižu rokas, bet es tiešām nezinu kādas ir manas vājās īpašības.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Autovadītāja Apliecību.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Sertifikāts par Militāro Tehnoloģiju studiju beigšanu, iekš Hārvardas Universitātes.
Iepriekšējā darba pieredze - LV Security apsardzes firma, kurā nostrādāju trīs gadus.
OOC informācija
Vārds - Nikolass
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā.
In-Game UCP vārds - MaryJane
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām MGT serverī? - Nē, neesmu.

description[LSPD] M.Hawkins EmptyRe: [LSPD] M.Hawkins

more_horiz
Cienījamais kandiāt Matthew Hawkins vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

Jūs tiekat pieņēmts uz nakamo kartu intervīju ar jums sazināšos pa jūsu noradīto telefona numuru

ar cieņu Policijas Priekšnieks
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply