My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionGameMaster[GM] pieteikums EmptyGameMaster[GM] pieteikums

more_horiz

1.Vecums -17, gandrīz 34
2.Pastāsti pāris vārdos par sevi -Labasdienas, esmu Kristers. Dzīvojos pa Liepāju un pagaidām vēl mācos skolā, tehniski LVT. Ikdienā skrūvējos ar rolleriem un izklaidei paerpoju un paspēleju kādu fps spēlīti.
3.Kāda ir tava pieredze šajā amatā? -Nedaudz pieredze ir bijusi, bet par to nerunāsim.
4.Kādēļ vēlies šo amatu? -Es te pa pedejam dienam ar draugu esam izstaigājusi visus darbus, izpratuši kā kas un kur ko. Pašiem dažos darbos vajadzēja atkost savus knifus, daudzi jauniņie prasija palīdzību, kā arī nedaudz RP arī vajadzētu pamācīt dažam labam.
5.Motivācijas vēstule -Es domāju pa lielam ka es nēsmu nekas unikāls, bet vajadzētu kādu kurš var jebkurā brīdī paņemt nesvarīgus F2 un atbildēt un parastiem jautājumiem pa darba sistēmām, jo pats iesākot gribēju lai kāds man nedaudz ieved serverī. Manuprāt es nebūšu sūdīgs variants. Šajā serverī būs vismaz patīkamāk palīdzēt, jo var redzēt ka nopietns serveris. Labi paldies par to ka izslasijāt šo garo penteri, ierakstiet domas komentāros un tiekas serverī. ;*

Ar prieku TripTac/Kristers
TripTac#2188

descriptionGameMaster[GM] pieteikums EmptyRe: GameMaster[GM] pieteikums

more_horiz
Sveiks Krister. Prieks dzirdēt kad esi palīdzējis spēlētajiem iekš servera. +Rep
Pieteikums izskatās 50/50 Gribētos teikt kad ir vel kur piestrādāt, tikai nesapratu kapēc tik lieli burti.
Šoreiz nebūs ne, ANTI , ne PAR, palikšu neitrālajā pusē. Varbūt tiksi pie savas iespējas. Veiksmi turpmāk.

descriptionGameMaster[GM] pieteikums EmptyRe: GameMaster[GM] pieteikums

more_horiz
Sveiks, šoreiz būšu NEITRĀLS, varēji nedaudz pacensties pie topika un uzrakstīt to nedaudz sakarīgāk, pārējais itkā būtu labi, veiksmi no manas puses!

descriptionGameMaster[GM] pieteikums EmptyRe: GameMaster[GM] pieteikums

more_horiz
Noraidīts īsti nesapratu tavu pieteikumu kā piemēram 1.Vecums -17, gandrīz 34

descriptionGameMaster[GM] pieteikums EmptyRe: GameMaster[GM] pieteikums

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply