My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionGamemaster pieteikums [ Mākonis ] EmptyGamemaster pieteikums [ Mākonis ]

more_horiz
1.Vecums -17
2.Pastāsti pāris vārdos par sevi - Mani sauc Matīss, esmu 17 gadus jauns. Esmu gudrs un spēcīgs jaunietis, ar lielu gribasspēku. Pats sāku lomuspēli spēlēt kad man bija kautkādi 14.
3.Kāda ir tava pieredze šajā amatā? - Šijā amatā man diemžēl pieredzes nav, bet esmu gatavs iemācīties visu kas nepieciešams un tas man neaizņems ilgu laiku.
4.Kādēļ vēlies šo amatu? - Es šo amatu vēlos tādēļ ka, es vēlos palīdzēt jaunajiem spēlētājiem un sodīt tos nerātnos kas traucē citiem izbaudīt kvalitatīvu lomuspēli. Un protams vēlos arī iegūt kādu pieredzi.
5.Motivācijas vēstule - īsti nezinu ko lai šeit rakstu bet es esmu gatavs paņemt jebkuru darbu ja tas nepieciešams. Esmu gatavs apmācīt jaunos spēlētājus un pastāstīt viņiem kas ir lomuspēle. Atbildēšu uz visiem spēlētāju jautājumiem, lai viņi visu saprastu. Es esmu samērā aktīvs, pašlaik esmu bijis katru dienu online.

descriptionGamemaster pieteikums [ Mākonis ] EmptyRe: Gamemaster pieteikums [ Mākonis ]

more_horiz
Esmu tikai un vienīgi PAR, ļoti bieži ir sanācis atveidot lomuspēli ar tevi, sakarīgs un izpalīdzīgs fujaks, kā arī apņēmības pilns, cerams ka plāni ar f3 izdosies tev un varēsim kopā erpot, veiksmi!

descriptionGamemaster pieteikums [ Mākonis ] EmptyRe: Gamemaster pieteikums [ Mākonis ]

more_horiz
Sveiks Matīss.

Izlasot tavu GameMaster pieteikumu, liecies tīri interesants, un sakarīgs džeks. Nenoliegšu, patīk tavs pieteikums. No manis būs zaļā gaisma, PAR. Cool
Ceru uz dzrīzu sadarbošanos InGame, un kad tiksi pie Nelegālās Organizācijas izveides.

Veiksmi. cheers







descriptionGamemaster pieteikums [ Mākonis ] EmptyRe: Gamemaster pieteikums [ Mākonis ]

more_horiz
Teikšu PAR. Izlasot pieteikumu šis likās viss sakarīgais no visiem kas šobrīd īr bijuši. Kā jau redzu, esi izveidojis pats savu frakciju iekš servera, kurā es tev arī novēlu veiksmi. Esi pavadījis arī ļoti daudz stundas iekš servera, kas tiešām pierāda ka esi gatavs spēlēt šeit un būt aktīvs. Pazīstu jau diezgan ilgu laiku, un zinu ka proti rpot. Neredzu iemeslu lai teiktu nē. Veiksmi! 😉

descriptionGamemaster pieteikums [ Mākonis ] EmptyRe: Gamemaster pieteikums [ Mākonis ]

more_horiz
mākonis rakstīja:
Esmu gatavs apmācīt jaunos spēlētājus un pastāstīt viņiem kas ir lomuspēle.


Cerams, ka tie nav tukši vārdi.

rec.

descriptionGamemaster pieteikums [ Mākonis ] EmptyRe: Gamemaster pieteikums [ Mākonis ]

more_horiz
Pieņēmts uz parbaudes laiku 7 dienas

descriptionGamemaster pieteikums [ Mākonis ] EmptyRe: Gamemaster pieteikums [ Mākonis ]

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply