My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionPieteikums uz GameMaster no RASTA EmptyPieteikums uz GameMaster no RASTA

more_horiz
1.Vecums -19
2.Pastāsti pāris vārdos par sevi -Mani Sauc Sergejs un man ir 18+ gadu Nedomāju ka tas ir no svara.Dzīvoju Latvija Zebrene.Man ir vel 4 brāļi no kuriem esmu vecākais.Spēlēju MTA jau kādus 9 gadus.Sāku spēlēt vel Vecajā DGA Serverī kas bija ļoti labs Projekts bet diemžēl aizvērās.
3.Kāda ir tava pieredze šajā amatā? -Pieredze ir Liela pacik Esmu bijis šajā Serverī gan Gm gan Admins.Esmu apmācījis neskaitāmo skaitu jauniņos.
4.Kādēļ vēlies šo amatu? -Vēlos kļūt par Game Master jo vēlos palīdzēt Jaunajiem Spēlētājam iemācīties RolePlay pamatus lai tie saprot ka Rpojot ir interesanti ir spēlēt.vēlos palīdzēt Serverim un tā Īpašniekam tikt galā ar reportiem.Vēlos lai katrā jaunajā spēlētājā ir daļiņa no manām zināšanām.vēlos Būt GM jo ir nepieciešams aktīvs Palīgs Serverī jo vienmēr kādam vajadzīga palīdzība,un nevienmēr ir onlainā kāds no Staffa.
5.Links uz sasveicināšanās topiku [Obligāti]-https://www.mgt-rp.com/t54-sveicieni-no-rasta
6.Vai serverī ir nospēlētas 20 stundas -esmu Nospēlējis 75 stundas.
7.Motivācijas vēstule -tātad Draugi mīļie esmu pamanijis ka bieži vien ir tā ka trūkst GM jo bieži vien sanāk ka nav kas palīdz pieņemt reportus,bieži vien ir tā ka nav neviena kas var pamācīt kādu.Vēlos palīdzēt uzturēt serverī kārtību.Vēlos pierādīt ka spēju pieņemt reportus,palīdzēt jebkādos jautājumos kas būs manos spēkos.Uzskatu ka esmu cienīgs iegūt Gamemaster statusu un spēju apmācīt Jaunos spēlētājus.vēlos pierādīt to ka spēju uzturēt kārtību.Ar Cieņu no Rasta <3

descriptionPieteikums uz GameMaster no RASTA EmptyRe: Pieteikums uz GameMaster no RASTA

more_horiz
Atvaino, bet atkal teikšu ANTI, domāju ka tu nebūtu īstais cilvēks ko vēlētos redzēt Administrācijas sastāvā, pie vecuma ierakstiji 19 un pie pastāsti pāris vārdos par sevi, ierakstiji 18+, nedomāju ka tas lieciena uz kautko labu, bet visā visuma pieteikums ir diezgan labs, veiksmi tev!
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply