My Gaming Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Gaming TimeIeiet
Servera IP adrese - mtasa://195.3.145.39:22003
MGT latviešu lomuspēle
My Gaming Time

descriptionGameMaster Pieteikums [qRihards] EmptyGameMaster Pieteikums [qRihards]

more_horiz
1.Vecums -19
2.Pastāsti pāris vārdos par sevi - Sveiki, Kā Jau pēc username, redzat, Mani sauc Rihards, un esmu 19 Gadus Jauns. Ikdienā brīvajā laikā spēlēju dažādas spēlēs, tajā skaitā mta RolePlay. Ikdienā strādāju, un patīk paņemties ar automašīnām. Esmu ļoti komunukabls, un spēju novērtēt situācijas. Ja cilvekam attieksme pret mani ir normāla, tad spēšu attiekties pret cilvēku kā viņš pret mani.
3.Kāda ir tava pieredze šajā amatā? - Pieredze šinī amatā ir pietiekami laba, daudzi no lietotājiem jau zinās, bet varbūt kāds Jauniņais nezinās, esmu bijis iepriekšējās sezonas šeit Adminstrators, gan GameMasters. Baļļu skaitā no 1-10 Teiktu ka Pieredze ir stabili 8/10
4.Kādēļ vēlies šo amatu? - Šo amatu vēlos, lai spētu palīdzēt attīstīties jaunajiem spēlētajiem, un attīstīt to lomuspēles prasmes. Kā arī esmu ievērojis kad iekš servera ir pietiekami daudz adminstratori, bet ne GameMasteri, pagaidām neesmu redzējis nevienu online. Tapēc nolēmu, pieteikties, lai noņemtu nastu no adminstracijas pleciem, ar mazajiem, ne tik svarīgajiem reportiem.
5.Motivācijas vēstule - Tātad, man ir pietiekami liela pieredze šajos amatos,mana līdzšinējā pieredze ir bijusi Frakcijas Adminstrators, un atbildīgāis par interieriem. Esmu ļoti komunikabls, spēju uzklausīt un ieklausīties padomos. Man ir pozitīva attieksme pret manu uzticēto darbu. Profesionālās iemaņas un zināšanas atbilst darba pienākumiem. Pēc iespējas vairāk cenšos apgūt jauna zināšanas, un veidus kā izpalīdzēt cilvēkiem, un to grūtajās situācijas. Kā arī, spēju sastrādāties un iejusties komandā, un spēju strādāt arī individuāli. Spēju veikt noteiktās kommandas precīzi, un pēc iespējas labāk. Ievēroju adminstrācijas dotās instrukcījas. Kā arī vienmēr spēju sadarboties, un neapmācītus cilvekus nepametīšu nomaļā.

Ar cieņu un cerībā uz turpmāko sadarbību. @qRihards

descriptionGameMaster Pieteikums [qRihards] EmptyRe: GameMaster Pieteikums [qRihards]

more_horiz
Skatoties uz iepriekšējo pieredzi un visu, kas agrāk noticis grūti veikt lēmumu.
Daļa manis saka, ka varbūt tomēr nevajag, daļa - lai jau parāda sevi no labās puses.

Labi, nedirsīšos - receklis no manis, var jau paskatīties citu domas.

descriptionGameMaster Pieteikums [qRihards] EmptyRe: GameMaster Pieteikums [qRihards]

more_horiz
Pieņēmts uz parbaudes laiku 7 dienas

descriptionGameMaster Pieteikums [qRihards] EmptyRe: GameMaster Pieteikums [qRihards]

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
power_settings_newLogin to reply